Blog Archives

Zadlužený majitel bytu

Nikdo z nás by se nechtěl dostat do situace, kdy si pronajme od pronajímatele byt, a po několika měsících se přijde na fakt, že pronajímatel je v exekuci. Co z toho plyne pro nájemníka, a jak moc mu tato nepříjemnost změní život?

Nejnovější články, Nezařazené

Hypotéky budou mít přísnější pravidla

Ještě v minulém roce byla hypotéka snadno dosažitelné téměř pro každého. Za zajímavé splátky i výhodná navýšení. Nyní, v roce 2017 jsou podmínky k získání hypotéky mnohem složitější, a pro mnohé zájemce se tak může stát podstatnou překážkou ve vysněném bydlení.

Nejnovější články, Nezařazené

Proč se obrátit na realitního makléře

Pokud Vás napadlo, proč zrovna právě Vy byste se měli obrátit na realitního makléře, zkuste si odpovědět na následující otázky.

Nejnovější články, Proč makléř

Jak správně vybrat nemovitost

Výběr nemovitosti je často jedním z našich nejtěžších rozhodování, obzvláště pokud si nemovitost budeme kupovat. V zásadě nemusí být výběr tak těžký, jak se může na první pohled zdát. Ačkoliv se nám nabízí až tisíce možností, kam se přestěhovat, tak je vhodné

Nejnovější články

Tipy než začnete prodávat nemovitost

1. To, co první zájemce o byt uvidí, jsou fotografie nabízené nemovitosti. Proto je důležité nejprve připravit vaši nemovitost na prodej.

Nejnovější články
jiri-navratil
Jiří Navrátil - Realitní makléř Praha

Jiří Navrátil - Realitní makléř Praha

Chcete prodat nemovitost?
Kontaktujte mě
603 48 88 77
kontaktní formulář »
Hypodům
Místo pro vaši reklamu
nahoru