Reference

Co o mně řekli klienti?

 1. Petr Fiala:

  Co říci ke kvalitám pana Navrátila myslím že dobré není třeba chválit protože se chválí samo!! Každopádně mohu jen doporučit,profesionalita,rychlost,vstřícnost a spoustu dalších vlastností je mu při prodeji vlastní a to ho dělá v jeho práci tak dobrým!
  Rád se i pod toto podepíšu Petr Fiala

 2. Petra Rendárová:

  V situaci, kdy jsem potřebovala rychle pronajmout bytovou jednotku, jsem se rozhodla pro pana Navrátila. Doporučení jsem dostala od mé kolegyně z práce.
  Nečekala jsem, že bude tak rychlý a vše začne řešit obratem. Bytovou jednotku po mém telefonátu přišel obratem prohlédnout, poradil mi s cenou pronájmu, byt nechal nafotit profesionálním fotografem.
  Nechal si ode mě odsouhlasit inzerci a hned na druhý den byly v bytě domluvené prohlídky. Vzhledem k mé časové zaneprázdněnosti jsem požádala pana Navrátila, aby veškeré prohlídky prováděl beze mě a on vybral vhodného kandidáta pro pronájem. Do pár pracovních dní od zadání nabídky na internetu byl byt pronajat. Pan Navrátil vykomunikoval s protistranou znění jeho nájemních smluv, dohodl se na podmínkách a vše mi poslal emailem dopředu. K jeho smlouvám, jsem neměla sebemenší výhrady, jednání při podpisu nájemní smlouvy také vedl.
  Doporučuji komplexní péči a jeden z nejlepších realitních servisů, s kterými jsem se kdy setkala.

 3. David U.:

  Chtel bych ocenit velmi profesionalni jednani a prijemny pristup pana Navratila. Behem hledani idealniho domu k bydleni jsem se setkal s mnoha lidmi, kteri zprostredkovavaji prodej nemovitosti, pan Navratil vsak svym pristupem ke klientum jednoznacne prevysuje ostatni maklere!

  David U.

 4. Jarmila Šponiarová:

  „Dobrý den, jmenuji se Jarmila Šponiarová. Ve spolupráci s vaší realitní kanceláří, jsem uskutečnila tento rok prodej bytu. Ráda bych touto cestou poděkovala realitnímu makléři, panu Jiřímu Navrátilovi, za profesionální a odborný přístup. S pozdravem Jarmila Šponiarová“

 5. Klepalová Petra:

  Prostřednictvím pana Navrátila jsme uskutečnili nákup bytu. Mohu ocenit jeho profesionální a lidský přístup při realizaci potřebných kroků. Vřele a s jistotou mohu jeho služby doporučit.
  Petra Klepalová

 6. Jana H.:

  S panem Jiřím Navrátilem jsem byla nadmíru spokojená. Je velice ochotný, sympatický a hlavně profesionální, prostě člověk na pravém místě. Vřele bych ho všem doporučila!

 7. Martin:

  Služby pana Navrátila jsem využil již ve dvou případech, kdy jsem potřeboval rychle sehnat pronájem. Doporučení na pana Navrátila jsem dostal od kolegy z práce a musím říct, že i přes velmi kladné reference, které jsem na něho dostal jsem byl přesto velmi mile překvapen. Pan Navrátil jedná velice solidně, upřímně a lidsky. Již bych v budoucnu nevyhledával pro tyto služby žádného jiného makléře.

 8. Petr Jansa:

  Naprosta spokojenost s panem Navratilem. Profesionalita a aktivita. Doporucuji.

 9. Petr:

  Naprosta spokojenost s panem Navratilem. Profesionalita a aktivita. Doporucuji.

 10. Vít Kepka:

  Služby pana Navrátila vřele doporučuji. Jedná rychle, operativně a spolehlivě. Má hluboké znalosti problematiky. Od první schůzky k zápisu na KN uběhlo šest týdnů, cenu vyjednal k mé maximální spokojenosti. Při spolupráci s panem Navrátilem vám bude celá akce (v mém případě to byl prodej bytu)připadat jako jednoduchá záležitost, i když tomu tak ve skutečnosti není. Ještě jednou velké díky!

 11. Jiřina Plottová:

  Skvělá práce pana Navrátila,vysoká profesionalita a mimořádně milé a vstřícné jednání nám umožnilo ve velmi krátkém čase prodat naši nemovitost. Kdo umí, ten umí. Doporučujeme služby pana Navrátila bez obav využít,budete spokojeni.

 12. Petr Šimák:

  Pan Navrátil je profík s tahem na branku. Neexistují problémy, co by se nedaly řešit. Velmi milý přístup s ohledem na potřeby klienta. Rozhodně jsem byl velmi spokojený s jeho službami.

 13. Michaela Stabrynová:

  Potřebovali jsme s manželem prodat byt zatížený hypotékou, s čímž bychom si sami poradili jen těžko. Pana Navrátila nám doporučil náš hypoteční makléř a bez obav můžu toto doporučení předat dále. Díky panu Navrátilovi proběhl prodej našeho bytu rychle, hladce a bez problémů, milé, vstřícné a spolehlivé jedání bylo jako velmi příjemný bonus 🙂 Zároveň pan Navrátil nesliboval hory, doly jako někteří jiní makléři, co řekl, to platilo. Nechal byt nafotit profesionálním fotografem, pomohl s návrhem kupní ceny, veškeré prohlídky realizoval sám a navíc se postaral o opravu balkonu, kterou požadovali kupující. V neposlední řadě mi také doporučil výborné a levné stěhováky. Panu Navrátilovi ještě jednou tímto moc děkuji, pokud bych někdy potřebovala realitní služby, určitě bych se obrátila na něj.

 14. Tomáš Zima:

  Profesionální a hlavně komlexní servis při prodeji bytu, to je moje zkušenost na základě které mohu Jiřího Navrátila jako makléře s klidným svědomím doporučit.

 15. Petr Svatoš:

  Pan Navrátil přesně splnil to, co od makléře očekávám, bezchybně a ochotně se postaral o všechny organizační záležitosti a administrativu spojenou s prodejem mého bytu v Záběhlicích, ale hlavně ho prodal za požadovanou cenu. S realitními službami jsem před setkáním s p. Navrátilem měl již pár zkušeností, ale musím zcela upřímně poznamenat, že jeho jednaní patřilo k těm nejlepším a nejprofesionálnějším. Se vším mi s klidem a naprostou profesionalitou skvěle pomohl. Za to mu patří můj velký dík a určite ho rád doporučím svým přátelům a známým. Takže ještě jednou děkuji

 16. Martin Rubeš:

  Pana Navrátila mohu všem zájemcům vřele doporučit jako skutečného profesionála ve svém oboru. Při prodeji našeho domu postupoval k naší plné spokojenosti a přeji mu tímto mnoho radosti ze spokojených klientů, ke kterým se řadíme i my 🙂

 17. Moc děkujeme za skvělé služby a velmi osobní přístup. Pan Navrátil nám nejen velice dobře poradil s koupí bytu, ale dokonce se stal i dárcem v naší neziskvé společnosti. Když zjistil co dělám, rozhodl se pořídit věcný dar našemu komunitnímu centru a pravidelně přispívat na jeho chod. Velmi doporučuji jeho služby!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

jiri-navratil
Jiří Navrátil - Realitní makléř Praha

Jiří Navrátil - Realitní makléř Praha

Chcete prodat nemovitost?
Kontaktujte mě
603 48 88 77
kontaktní formulář »
Hypodům
Místo pro vaši reklamu
nahoru