Prodej Penzionu s restaurací, Frymburk, Český Krumlov

Jedná se prodej útulného rodinného penzionu s restaurací a čtyřmi apartmány (každý kuchyň, koupelna s WC) s celkem 15 lůžky, soukromým bytem 5+1 + 2x koupelna (176 m2), který stojí v historickém centru města Frymburk, okr. Český Krumlov, který leží na severním poloostrově vodní nádrže Lipno. Současnou dispozici, je možno dále rozšířit o podkrovní pokoje. Tato nabídka je určená pro klienta, který ocení nejen atraktivní, dynamicky se rozvíjející umístění, poskytující vynikající podmínky pro cestovní ruch, ale i ten fakt, že se jedná o rodinný penzion, který současní majitelé dlouhá léta pečlivě a s láskou budovali, díky tomu není nutnost jakékoli okamžité investice do oprav. Penzion je prodáván včetně kompletního vybavení. Hypoteční úvěr vám vyřídíme.

Více informací na hypodum.cz » 

Chcete vědět víc? Napište mi nebo rovnou zavolejte!

Nemovitosti

Prodej RD 5+1, pozemek 2.154 m², Doubravčice, okr. Kolín

Prodej jedinečného architektem zpracovaného nízkoenergetického domu (2004) s neprůchozí dispozicí 5+1 a dvěma koupelnami. Nemovitost je postavena na rozlehlém pozemku (2.154 m2) na okraji obce Doubravčice, okres Kolín. Tato nabídka jistě zaujme velkou rodinu, která chce uniknout z rušného velkoměsta a dokáže ocenit velkou zahradu se vzrostlými stromy, obklopenou hlubokými lesy s údolím říčky Šembery, s naprosto čistou přírodou. V obci se nachází dvě mateřské školy, vyhlášená cukrárna, restaurace, jízdárna, sportovní areál, kadeřnictví, masáže a další služby. Dojezd do Prahy 30 minut, dojezd na vlak 10 minut.

Více informací na hypodům.cz » 

Chcete vědět víc? Napište mi nebo rovnou zavolejte!

Nemovitosti

Zadlužený majitel bytu

Nikdo z nás by se nechtěl dostat do situace, kdy si pronajme od pronajímatele byt, a po několika měsících se přijde na fakt, že pronajímatel je v exekuci. Co z toho plyne pro nájemníka, a jak moc mu tato nepříjemnost změní život? Číst dál ›

Nejnovější články, Nezařazené

Hypotéky budou mít přísnější pravidla

Ještě v minulém roce byla hypotéka snadno dosažitelné téměř pro každého. Za zajímavé splátky i výhodná navýšení. Nyní, v roce 2017 jsou podmínky k získání hypotéky mnohem složitější, a pro mnohé zájemce se tak může stát podstatnou překážkou ve vysněném bydlení. Číst dál ›

Nejnovější články, Nezařazené

Proč se obrátit na realitního makléře

Pokud Vás napadlo, proč zrovna právě Vy byste se měli obrátit na realitního makléře, zkuste si odpovědět na následující otázky.
Číst dál ›

Nejnovější články, Proč makléř

Jak správně vybrat nemovitost

Výběr nemovitosti je často jedním z našich nejtěžších rozhodování, obzvláště pokud si nemovitost budeme kupovat. V zásadě nemusí být výběr tak těžký, jak se může na první pohled zdát. Ačkoliv se nám nabízí až tisíce možností, kam se přestěhovat, tak je vhodné zohlednit hlavní kritéria, se kterými bude následně výběr mnohem jednodušší.

Číst dál ›

Nejnovější články

Tipy než začnete prodávat nemovitost

1. To, co první zájemce o byt uvidí, jsou fotografie nabízené nemovitosti. Proto je důležité nejprve připravit vaši nemovitost na prodej.

Číst dál ›

Nejnovější články
jiri-navratil
Jiří Navrátil - Realitní makléř Praha

Jiří Navrátil - Realitní makléř Praha

Chcete prodat nemovitost?
Kontaktujte mě
603 48 88 77
kontaktní formulář »
Hypodům
Místo pro vaši reklamu
nahoru